Beral

Протягом уже більше 60 років мільйони вантажних автомобілів, причепів та автобусів зупиняються за допомогою гальмівних колодок та накладок Beral. Ця продукція якості оригінального обладнання (ОЕ) розробляється індивідуально для гальмівної системи кожного транспортного засобу, відповідаючи на дві найбільші бізнес-проблеми:

1. БЕЗПЕКА:

  • ефективне гальмування з максимально швидким відновленням коефіцієнту тертя після нагрівання гальм;
  • постійна ефективність при різних температурах і в різних дорожніх умовах;
  • надійність, безпека та комфорт для водіїв.

2. ПРИБУТОК:

  • зменшення зношування та продовження терміну служби;
  • ефективна вартість гальмування на 1 км пробігу;
  • утримування гальмівної системи в робочому стані у цілому. 

Застосовані інноваційні технології дозволяють досягнути високих стандартів і перевищити очікування менеджерів вантажних парків. До цих технологій відносяться застосування спеціально підібраних фрикційних мас, несучих пластин з інтегрованою сіткою та литих чавунних пластин для надійного зчеплення із фрикційним матеріалом та кращого відводу тепла, формованих V-подібних канавок і багато інших.

Кожна гальмівна колодка Beral завжди є найкращою комбінацією експлуатаційних характеристик, комфорту та максимальної маневреності.

В асортименті Beral для вторинного ринку представлені гальмівні колодки та накладки, гальмівні диски і установочні аксесуари та комплекти для вантажних автомобілів, малих комерційних автомобілів, причепів та автобусів.