Nural

Компанія Nüral була заснована в 1924 році в місті Нюрнберг у центральній частині Баварії.

Nüral була першою німецькою компанією, яка освоїла лиття алюмінію під тиском.

Сама назва компанії “Nüral” є похідним двох слів: Nürnberg (Нюрнберг) і Aluminium (алюміній), і у вільному перекладі означає “Нюрнберзький алюміній”.

Через три роки після заснування компанія Nüral одержала своє перше замовлення на виробництво алюмінієвих заготовок для виробництва поршнів від компанії Ford, а ще через два роки робить свій перший, готовий до встановлення в двигун поршень.

Завдяки  інвестиціям у розробку нових конструкцій та технологій у виробництві, сьогодні Nüral це один з лідируючих у галузі виробник поршнів для бензинових і дизельних двигунів.

Недавні розробки компанії:

  • технологія Durabowl – зміцнення матеріалу кромки камери згоряння в 4-7 раз збільшує строк експлуатації поршнів у порівнянні зі стандартною конструкцією;
  • нове покриття Ecotough, до складу якого входять тверді мастильні речовини, включаючи графіт, дисульфід молібдену та карбон, нанесене на юбку поршня, забезпечує зниження втрат на тертя до 18%, зниження загальних паразитних втрат у двигуні до 3% і зменшення витрати палива до 0,8% при штатних режимах експлуатації..