AE

Торгова марка AE була створена в 1947 році – три провідних виробника деталей двигуна Великобританії Brico Engineering Limited (клапани і сідла клапанів), Hepworth & Grandage Limited (поршні) та Wellworthy Limited (кільця і гільзи) об'єдналися в Associated Engineering Holdings Limited.

У 1995 році торгова марка AE стала частиною Federal-Mogul Corporation, а у 2019 — частиною DRiV Automotive Inc. у складі Tenneco.

Під торговою маркою AE пропонуються автомобільні запчастини відмінної якості та високої надійності, що відповідають найсуворішим галузевим нормативам.

Турбонаддув та інші методи зниження вмісту СО2 сприяють збільшенню температур і тиску у двигунах, а зростання виробництва біопалива призводить до різкого погіршення стану навколишнього середовища.

Лише комплектуючі, створені на базі креслень ОЕ-деталей і виготовлені з матеріалів останнього покоління та найвищої якості, можуть забезпечити експлуатаційні характеристики і довговічність.

Асортимент, що пропонується під торговою маркою AE, включає в себе клапани, направляючі клапанів, гідрокомпенсатори та інші деталі газорозподільного механізму.