Champion

Торгова марка CHAMPION є одним із найбільш відомих і шанованих брендів у світі та має більш ніж 100-літній досвід у виробництві та постачанні комплектуючих для оригінального обладнання (ОЕ). 

Одне з недавніх досягнень – поставка щіток склоочисників Champion для первинної комплектації VW Passat, автомобіля, визнаного автомобілем року 2015.

CHAMPION пропонує широкий спектр виробів для технічного обслуговування всіх видів моторних транспортних засобів.

Наша продукція використовується в автомобільній промисловості, автоперегонах, моторних видах спорту, а також у промислових і суднових двигунах. Уроджена пристрасть до двигунів, визнана технічними фахівцями та пілотами, робить ім'я CHAMPION гарантією відмінної якості і найкращих експлуатаційних характеристик.

Асортимент CHAMPION для вторинного ринку представлений свічками запалювання і розжарювання, котушками запалювання, свічковими дротами, щітками склоочисників, фільтрами, блоками управління свічками розжарювання, гальмівними колодками і гальмівними дисками, автомобільними лампами.

Відео

Champion Days Bukovel 2019 Как заменить масляный фильтр Champion на своем мотоцикле? Champion - 100-летняя история качества
Тестування щіток Огляд щіток Champion 4 Огляд щіток Champion 2
Огляд щіток Champion Щітки Champion Easyvision - обзор команди Rainhunters