Moog

Ім'я MOOG відомо в галузі рішень для шасі вже майже століття – історія цієї торгової марки почалася у 1919 році. З того часу цей бренд завжди був лідером у галузі деталей шасі і є одним із найпопулярніших імен на ринку деталей систем рульового керування та підвіски.

У 1919 році брати Альва та Х'юберт П. Муг створили компанію, яка виробляє запасні частини. Першим виробом братів Муг стали ресори, що виготовлялися за спеціальною технологією теплової обробки в печі. Пізніше MOOG зайняв нішу виробництва деталей підвіски для американських автомобілів і став найпопулярнішим брендом деталей шасі на ринку в США.

MOOG був представлений на європейському ринку в 2001 році.

Асортимент високоякісних деталей MOOG постійно розширюється. З маленького сімейного магазину ресор у Сент-Луїсі на початку прошлого сторічча, у 2012 році MOOG перетворився на лідера за обсягом продажів на ринку деталей систем рульового керування та підвіски в Європі.

Відео

Як уникнути абразивного зносу та корозії. Чому кути встановлення колес грають таку важливу роль? Рекомендації MOOG щодо використання динамометричного ключа