Moog

Ім'я MOOG відомо в галузі рішень для шасі вже майже століття – історія цієї торгової марки почалася у 1919 році. З того часу цей бренд завжди був лідером у галузі деталей шасі і є одним із найпопулярніших імен на ринку деталей систем рульового керування та підвіски.

У 1919 році брати Альва та Х'юберт П. Муг створили компанію, яка виробляє запасні частини. Першим виробом братів Муг стали ресори, що виготовлялися за спеціальною технологією теплової обробки в печі. Пізніше MOOG зайняв нішу виробництва деталей підвіски для американських автомобілів і став найпопулярнішим брендом деталей шасі на ринку в США.

MOOG став членом родини Federal-Mogul у 1998 році і був представлений на європейському ринку в 2001 році.

Асортимент високоякісних деталей MOOG постійно розширюється. MOOG перетворився з маленького сімейного магазину ресор у Сент-Луїсі на лідера за обсягом продажів на ринку деталей систем рульового керування та підвіски в Європі в 2012 році.

Відео

Катафорезное покрытие MOOG Порядок надлежащей установки шаровых опор Система нумерации запасных частей MOOG
Рычаг MOOG с креплением датчика высоты автоматического корректора ксеноновых фар Узнайте, как установить ступичные подшипники как эксперт Узнайте об усовершенствованной конструкции сайлентблоков Moog!
Як уникнути абразивного зносу та корозії. Чому кути встановлення колес грають таку важливу роль? Рекомендації MOOG щодо використання динамометричного ключа