Ferodo

Торгова марка Ferodo бере свій початок з 1897 року, коли її засновник Герберт Фруд (Herbert Frood) почав пошуки нового за складом та властивостями фрикційного матеріалу, придатного для використання на транспортних засобах того часу.

Сьогодні Ferodo користується високою репутацією на міжнародному рівні в галузі постачання інноваційних рішень для гальмівних систем і відповідає стандартам виробників оригінального обладнання (ОЕ). 

Завдяки нашому «ноу-хау» в галузі виробництва гальмівних систем і постійному акценту на інноваціях ми є лідером на світовому ринку та надійним брендом гальмівних систем. 

Багато з провідних виробників ОЕ довіряють якості комплектуючих і гальмівних систем Ferodo при виробництві транспортних засобів та автомобільних систем.

У 2013 році на 8 з 10 найбільш продаваних у Європі автомобілів хоча б на одній осі були встановлені гальмівні колодки Ferodo.

На вторинному ринку асортимент Ferodo включає дискові та барабанні гальмівні колодки, гальмівні диски, деталі гальмівної гідравліки, гальмівні рідини і установочні аксесуари та комплекти.

Відео

Руководство по установке тормозных дисков с защитным покрытием Порядок проверки и замены тормозной жидкости Руководство Ferodo по направленным тормозным колодкам
Как заменить тормозные колодки Ferodo на своем мотоцикле? Ferodo: гальмування на вологій поверхні Дослідний центр у Bad Camberg
Buggyra Ferodo Ecofriction