Новинки Federal-Mogul на виставці AD Open 2017

13.06.2017

Компанія Federal-Mogul, в особі свого представництва в Україні і Молдові, на виставці AD Open 2017, яка відбулася в Києві 27 травня, представила ряд актуальних для нашого ринку новинок. Серед них були не тільки оновлення асортименту і нові категорії продукції широко відомих брендів виробника, а й зовсім новий бренд в дуже затребуваному напрямку підвіски і рульового керування.

Автолампи CHAMPION

Яскрава у всіх значеннях новинка бренду CHAMPION – автолампи. Тепер під цією добре відомою маркою, в доповнення до фільтрів, щіток склоочисника, свічок розжарювання і компонентів системи запалювання, автомагазини і СТО зможуть пропонувати ще один із основних розхідників – початок поставок цієї продукції очікується в наступному році. В пропозиції «зі старту» буде 104 типи ламп, як головного освітлення і для ПТФ, так і для сигнальних, або внутрішнього освітлення.

Лінійка автоламп CHAMPION включає лампи головного світла з продовженим терміном служби, лампи зі збільшеною на 50% або на 100% яскравістю, а також лампи з блакитним світлом, які користуються попитом у водіїв з високими естетичними вподобаннями, яким подобається «ефект ксенонового світла». І звісно – куди ж без справжнього ксенону: в каталозі є D1S/R, D2S/R, D3S/R и D4S/R. А в категорії ламп для комерційного транспорту представлені ударостійкі (вібростійкі) лампи 24V.

Переважну більшість ламп CHAMPION розроблено в Німеччині, і випускаються вони також там, на заводах виробників світового рівня по німецьким технологіям. Абсолютно всі лампи на 100% проходять перевірку на якість перед тим, як вийти з заводу.

Компоненти систем запалювання

В категорії компонентів систем запалювання, яка традиційно є дуже сильною у CHAMPION, були представлені високовольтні дроти. Що б не знадобилось: свічки розжарювання і блоки керування ними, свічки або котушки запалювання і комплекти високовольтних дротів. CHAMPION пропонує все необхідне, покриваючи 95% всіх існуючих систем запалювання. В будь-якому випадку якість продукції гарантується тим, що всі випробування проводяться у відповідності до стандартів якості виробників оригінальних комплектуючих.

Всі компоненти систем запалювання CHAMPION розробляються в тісній співпраці із науково-дослідними центрами в Європі і США, із застосуванням перевірених технологічних рішень і інноваційних технологій. Результатом стала вражаюча кількість нових деталей в каталозі CHAMPION, який постійно розширюється: свічки запалювання EON Titan і котушки запалювання, високовольтні дроти, нові свічки розжарювання з інтегрованим датчиком тиску, самі сучасні керамічні свічки розжарювання і блоки керування свічками розжарювання. Котушки запалювання і блоки керування свічками розжарювання — в Німеччині, а дроти — у Франції.

EON Titan — це свічка запалювання, розроблена для атмосферних двигунів, турбованих двигунів і потужних двигунів із прямим впорскуванням палива. Її відмінні особливості: покращена займистість, ефективність і довговічність завдяки поєднанню унікальних технологій. Виготовляються свічки в Європі на заводі оригінальних комплектуючих в Шазель-сюр-Ліоні (Франція). Компактний асортимент забезпечує охоплення європейського ринку 90% всього 18 найменуваннями. Свічки поставляються в упаковці-блістері по 4 штуки і в картонній коробці по 10 штук.

У традиційно сильній у CHAMPION категорії щіток склоочисника були представлені нові безкаркасні щітки CHAMPION Rainy Day з радикально вдосконаленим дизайном. Щітки сконструйовані так, щоби бути мінімально помітними, не відволікати водія при роботі і забезпечувати найкращий огляд. Профіль щітки тонкий і вузький, тому на склі залишається мінімальна кількість води за рахунок зниження остаточного розбризкування. Завдяки обтічній конструкції підйомна сила від потоку, що набігає, мінімальна, цим забезпечується висока ефективність очистки. Крім того, щітка низького профілю є менш шумною при роботі.

Щітки CHAMPION Rainy Day забезпечують максимальне охоплення автопарку всього 13 позиціями. Окрім кріплення Multi Clip для найбільш розповсюджених оригінальних важелях європейських типів в комплекті є конектор «під гачок» Classic Clip.

Також до кінця цього року очікується ще одна важлива прем'єра від CHAMPION, яка дозволить закрити ще один важливий сегмент розхідників – гальмівні колодки і диски. В асортименті інших брендів Federal-Mogul така продукція вже є, проте її поява в асортименті CHAMPION дозволить СТО спростити обслуговування клієнтів і збільшити продажі за рахунок використання одного із самих популярних брендів.

Колодки Wagner QS™ для комерційних авто

Задовільнити змінені потреби перевізників покликана нова лінійка гальмівних колодок середнього цінового сегменту для комерційних транспортних засобів. Wagner серії QS™. Не дивлячись на цінову доступність ці колодки розроблені, випробувані і сертифіковані у відповідності з самими суворими вимогами, відповідають найвищим стандартам безпеки, зокрема стандарту R90. Колодки виробляються на європейських заводах Federal-Mogul.

Охоплення новими гальмівними колодками європейського парку автомобілів складає 90%, більше 3500 вантажних автомобілів і причепів, при використанні досить компактного списку товарних найменувань. Критичні для безпеки монтажні аксесуари входять в кожний комплект гальмівних колодок. Додатково можна окремо купити широкий спектр різноманітних датчиків зносу.

У відповідності до вимог ринку було введено новий, яскравий «плоский дизайн» упакування, у якого є ряд переваг: простий в користуванні, 3 різних розміри під формат виробів, надійна герметизація. На коробках є вся необхідна інформація про виріб, включно із кодом партії для полегшення відслідковування. Все це забезпечує зручність і простоту управління складськими запасами, а також зменшення об’єму складування.

Quick Steer — новий бренд Federal-Mogul

Найбільш помітною прем’єрою компанії Federal-Mogul, вперше представленою нашому ринку запасних частин в ході виставки AD Open 2017, став очевидно бренд Quick Steer. Під ним будуть пропонуватись дуже затребувані на нашому ринку деталі підвіски і рульового керування: важелі і стійки стабілізаторів, сайлентблоки і кульові опори, рульові тяги і наконечники.

Бренд Quick Steer представляє собою більш доступне і економічне рішення в порівнянні із продукцією преміального виконання, представленою під брендом MOOG. При цьому виробник, звичайно, гарантує повну відповідність всіх компонентів підвіски і рульового керування вимогам надійності і безпеки, а також незмінну якість Federal-Mogul.

Само собою, не обійшлось і без розіграшу цінних призів на стенді Federal-Mogul серед відвідувачів виставки. Так всі, хто заповнив анкету, крім отриманої на місці бейсболки із вишитим логотипом Quick Steer або Champion, прийняли участь у розіграші планшета. Звичайно, що планшет отримав лише один учасник розіграшу, проте всі покупці продукції Federal-Mogul також можуть гарантовано отримати цінні речі, реєструючи коди перевірки оригінальності продукту на сайті програми лояльності FMPlus www.fm-plus.net. За кожен зареєстрований код компанія Federal-Mogul нараховує бонусні бали, які можна обміняти на цінні призи — паливо (паливні карти), знижку на побутову техніку і т.п.

В цілому ж стенд компанії був одним із найбільш помітних і відвідуваних, що закономірно, дивлячись на велику кількість популярних брендів і величезний асортимент, який дозволяє СТО задовільнити самі вибагливі запити своїх клієнтів.