Лампы CHAMPION

Автолампи CHAMPION – скоро в Україні

09.11.2017

Українським автовласникам добре знайома продукція бренду CHAMPION: свічки запалювання і розжарювання, високовольтні дроти і котушки запалювання, фільтри і щітки склоочисників. А скоро цей перелік затребуваної продукції поповниться автомобільними лампами. Про це повідомляє представництво Federal Mogul Motorparts в Україні и Молдові.

Вперше інформація про появу автоламп в портфелі продуктів CHAMPION стало відомо ще весною цього року, незадовго до проведення виставки AD Open 2017. Вже тоді ця новина явно зацікавила спеціалістів вторинного ринку. Адже попит на продукцію ТОП-брендів в цьому сегменті обмежується фінансовими можливостями покупців. Але з іншого боку — автовласники звикли до якісного і переходити на продукцію сумнівної якості відмовляються.

Звичайно, автолампи з’являються в портфелі продуктів CHAMPION не для того, щоб догодити українському ринку. Це глобальний проект бренда, над яким в Federal Mogul Motorparts працювали декілька років: формувався асортимент, проводились дослідження, підбирались виробничі майданчики. Але для нашого ринку вихід автоламп CHAMPION «у світ» саме зараз виявився дуже доречним. Продажі автоламп CHAMPION на інших ринках вже стартували, а тепер представництво Federal Mogul Motorparts в Україні и Молдові анонсує їх появу в Україні в кінці поточного року.

Продукція категорії «автомобільне освітлення» не є абсолютно новою для Federal Mogul. Так, ОЕМ підрозділ компанії Federal Mogul Powertrain давно постачає автовиробникам протитуманні ліхтарі і модулі фар головного світла, елементи внутрішнього LED-освітлення, конектори автоламп (пластикова основа з контакторами, в яку вставляється металевий цоколь колби автолампи), деякі сигнальні лампи.

На вторинному ринку США давно користується популярністю продукція підрозділу Wagner Lighting — широкий спектр галогенних і LED ламп, які виготовляються у відповідності до строгих вимог DOT  (Department of Transportation — Транспортного Департаменту). Також продукція відповідає або перевищує вимоги стандартів SAE (Society of Automotive Engineers — спільнота автомобільних інженерів).

Очевидно, що розширення компетенцій виробника на вторинний ринок автоламп було лише питанням часу. І зараз цей час настав, причому до виходу автоламп на вторинний ринок компанія Federal Mogul грунтовно підготувалась: у пропозиції «зі старту» буде 104 типи ламп, як головного освітлення і для ПТЛ, так і лампи задніх ліхтарів, сигнальні лампи, лампи заднього ходу і панелі освітлення приладів. 

Лінійка автоламп головного світла від CHAMPION включає лампи головного світла із продовженим терміном служби, лампи із збільшеною на 50% або на 100% світністю, а також лампи з голубим світлом, які так подобаються водіям із високими естетичними вподобаннями і яким так подобається «ефект ксенонового світла». І звісно ж — є теж і справжній ксенон: в каталозі є D1S/R, D2S/R, D3S/R и D4S/R. А в категорії ламп для комерційного транспорту представлені ударостійкі (вібростійкі) лампи 24V.

Лампи CHAMPION розроблені в Німеччині і виробляються на заводі теж у Німеччині, по німецьким технологіям і під строгим контролем інженерів Federal Mogul. Абсолютно всі лампи на 100% проходять перевірку якості перед тим, як вийти з заводу. При цьому виробник обіцяє притримуватись такої цінової політики, котра дозволить автомагазинам і СТО запропонувати своїм клієнтам дійсно якісні лампи за розумну ціну. І що важливо — під добре знайомим і поважним брендом.

У розділі  «Для професіоналів» вже доступні до завантаження каталоги лам як для комерційного, так і для легкового транспорту.