Захист від підробок

Захист від підробок

Деталі ОЕ-якості із захистом від підробок

Бажаєте бути на 100% впевнені у тому, що купуєте оригінальні та надійні деталі під брендами Federal-Mogul? Ми робимо усе можливе, щоб ви могли впевнено розпізнати справжні деталі - ми використовуємо найрішучіші заходи для боротьби з підробками.

На ринку з'являються підробки. Оскількі наші бренди популярні, шахраї часто підробляють нашу продукцію. Ви можете бути впевнені, що ми робимо усе можливе, щоб зменшити ризик обману та допомогти вам розпізнати оригінальні вироби Federal-Mogul.

Усі деталі запечатано за допомогою наліпки з унікальним літерно-цифровим та матричним кодом.

Справжність деталей з асортименту Federal-Mogul захищено також спеціальними голографічними наліпками PrioSpot® - найновітнішою технологією захисту від підробок, найнадійнішою на ринку.

Як перевірити оригінальність деталі?

1Переконайтеся, що упаковка Вашої деталі не відкрита, а захисна наліпка не ушкоджена. Особливість дизайну етикетки у тому, що при спробі її видалити, вона розривається на частини.
Найпростіший і швидкий спосіб перевірки на оригінальність — попросіть у продавця ще одну упаковку з точно таким же товаром і порівняйте останні чотири символи буквено-цифрових кодів на обох упаковках. Якщо на обох коробках вони співпадають — у Вас в руках підробка.
2Перевірте унікальний код одним зі способів, що вказано ніжче:  
Перевірте код вручну на

спеціальній веб сторінці
Зчитайте матричний код за допомогою сканера двомірних матрічних штрих-кодів. Зчитайте матричний код за допомогою смартфона.

Android iPhone/iPad Windows Blackberry
     
3Перевірте унікальний код безпеки на голографічній наліпці Priospot®:
На всіх упаковках коди різні Код містить останні 4 символа літерно-цифрового кода Код та логотип Federal-Mogul переливаються різними кольорами тільки під прямими променями світла. Тільки під прямими променями світла можна побачити символ, що повторює останній символ коду безпеки. Він переміщується вгору та вниз якщо роздивлятися Priospot® під різними кутами.

Якщо у Вас виникли сумніви щодо справжності деталі, зверніться безпосередньо до нас через форму зворотнього зв'язку на цьому сайті на сторінці «Контакти».